Wydarzenia

14-15 października 2022 – w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach miało miejsce szkolenie wykonawców w badaniach terenowych. Dwa dni spędziliśmy bardzo intensywnie zdobywając nowe kompetencje badawcze i nową wiedzę, wspierającą nasze działania. W programie m.in. wystąpienia Michała Kotnarowskiego (IFiS PAN): „Jak skuteczne prowadzić wywiady – praktyczne wskazówki”, Wiktorii Smołkowskiej: „Psychologiczne aspekty budowania relacji z osobami starszymi”; Natalii Galicy (NCN) „Ochrona i zarządzanie danymi wrażliwymi”. Wiele miejsca poświęciliśmy praktycznej stronie badania. Nie żałowaliśmy też czasu na integrację i budowanie zespołu. Jesteśmy gotowi do badań terenowych!